Psí oblečky, obojky, vodítka  Pelíšky, strapečky, krmivo  Kloubní výžiy a léčivé olejíčky  

KONTAKTY

Ladislav Lacina - LAOK
Olšová 673
417 12 Proboštov
tel: +420 777 715 881
napište nám
Dodavatelé a výrobci:
všechny údaje viz.: KONTAKTY

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc Velice moc 42% Strašně moc Strašně moc 30% Nemnoho Nemnoho 15% Vůbec Vůbec 14%

Úvod » CHIROX chytrá dezinfekce

CHIROX chytrá dezinfekce

Chirox chytrá dezinfekce

Veterinární péče a chovy zvířat

Zvířata jsou velmi citlivá stvoření. Zejména citlivý je pak jejich čich, který dokáže zaznamenat i ty nejjemnější pachy na velmi dlouhé vzdálenosti. V případě, že k dezinfekci jejich příbytků použijete přípravek s chlorem, často se stává, že se zvířata odmítají vrátit. Navíc je vdechování chloru škodlivé pro jakýkoliv živý organizmus. Díky chytré desinfekci nemusíte nic takového řešit. Chytrá dezinfekce na bázi aktivního kyslíku je k přírodnímu prostředí velmi šetrná, po jejím používání nezůstává žáden zápach a navíc nepříjemný zápach spolehlivě pohlcuje.

Použití chytré dezinfekce u zvířat je možné na:

  • dezinfekce kotců králikáren

  • dezinfikování psích boud, kotců, pelíšků, ohrádek pro štěňata, dek, hraček apod.

  • dezinfikování kočičích toalet, pelíšků, škrabadel, přepravek, misek

  • dezinfikování klecí, voliér a pomůcek pro ptactvo

  • čištění a dezinfikování akvárií a terárií

  • dezinfekce povrchů těl zvířat

  • úklid a dezinfekce stájí, chlévů, kopyt, paznehtů, kartáčů, dek a dalších předmětů

  • dezinfikování veterinárních ordinací, povrchů, pomůcek i oděvů zaměstnanců    MIMOŘÁDNÁ VELIKONOČNÍ SLEVA  15% !!


Od začátku února se nám dostalo možnosti vyzkoušení nové chytré dezinfekce CHIROX.
CHIROX je špičkový práškový dezinfekční přípravek s mycími účinky na bázi moderního aktivního kyslíku. Jedná se o univerzální dezinfekci pro nejširší oblast použití s vysokou účinností a výhodnými uživatelskými vlastnostmi. Přípravek, na rozdíl od přípravku SAVO, neobsahuje chlór.

Možnosti jsme využili v čase přípravy Dočasných domovů na příjezd transportu deseti nových adopťáčků, z nichž osm zatím zůstalo v péči Dočasných domovů – celkem je v domě ubytováno 32pejsků různých plemen.

Pro přípravu pokojíčku na ubytování a po jeho uvolnění používáme ozónový generátor OZON 3G v profi provedení:
Dezinfekce a léčba ozónem má velmi pozitivní vliv na lidský organismus. Nevyžaduje používání těžko odbouratelných chemikálií a v oblasti léčby je nenahraditelným léčebným prostředkem. Ozón je forma tří atomového kyslíku O3, který vzniká elektrickým výbojem. Tento reaktivní tříatomový kyslík rychle reaguje s bakteriemi a viry, které okamžitě usmrcuje. Při této reakci se rozpadá na nám známý kyslík O2. Během této reakce dochází k dezinfekci a prokysličení, což jsou nesporné výhody, pro lidský organismus.
Pro průběžnou údržbu pokojíčků, nábytku, podlah, textilních částí válendových lůžek a  látkových omyvatelných pelechů Champion Line jsme využili možnosti vyzkoušení chytré dezinfekce CHIROX. Jeho velkou výhodou je jeho univerzálnost a hlavně možnost použití v přítomnosti lidí i zvířat.

Výsledky proti stávajícím dezinfekcím jsou vynikající.
Ošetřené plochy místy i po výkalech a moči zůstávají čisté bez šmouh a hlavně bez zápachu. Jeho široké uplatnění je v preventivní dezinfekci zvířecích příbytků pro zachování zdraví zvířat. V případě potřeby zlikvidovat už vzniklou infekci je velkým pomocníkem.

Chytrou desinfekci CHIROX používáme k udržení čistoty a hygieny denně a jak pro soukromé chovatele, tak pro podobná zařízení s více zvířaty jako je to naše, můžeme chytrou dezinfekci CHIROX jen a jen DOPORUČIT!!

Více informací o chytré dezinfekci najdete:

www.chytradezinfekce.cz

Chirox chytrá dezinfekce psi