Psí oblečky, obojky, vodítka  Pelíšky, strapečky, krmivo  Kloubní výžiy a léčivé olejíčky  

KONTAKTY

Ladislav Lacina - LAOK
Olšová 673
417 12 Proboštov
tel: +420 777 715 881
napište nám
Dodavatelé a výrobci:
všechny údaje viz.: KONTAKTY

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc Velice moc 42% Strašně moc Strašně moc 30% Nemnoho Nemnoho 15% Vůbec Vůbec 14%

Úvod »DG DogGear pro psy vše » KRMIVO PRO PSY

KRMIVO PRO PSY

Krmivo pro psy Chudleys a Autarky

Krmivo Chudleys

 

Výrobní řada obsahuje krmiva nejen pro chrty, ale i pro ostatní psy hlavně se zaměřením na lovecká a pracovní plemena.
Krmiva Chudleys vyrábí společnost Dodson & Horrell, která je na trhu už více než 60 let. Je průkopníkem výrobních postupů a prosazuje výzkum v oblasti výživy, čímž zaručuje, že Váš pes dostává potravu vysoké kvality, zatímco splňuje všechny požadavky životního stylu a výkonu.

Společnost Dodson & Horrell byla založena na konci 30. let 20. století jako rodinná firma bez účasti externích investorů. V současné době se firma rozšířila a dodává své produkty do více než 30 zemí světa. Dodson & Horrell se snaží rozeznávat nutriční požadavky dostihových chrtů a vytváří a vyrábí krmivo, které splňuje specifické požadavky vítězů!

Holistické krmivo AUTARKY

Autarky je 100% přírodní a zdravé psí krmivo, které bylo formulováno s komplexním přístupem tak, aby se Vašemu psovi dostalo správnou výživu pro každou etapu jeho života.
Váš pes dostane vše, co protřebuje pro udržení maximální kondice v chutné formě granulí s kuřecí příchutí. Do krmiva Autarky je přidána také rýže, bylinky a zelenina, což napomáhá Vašemu psovi udržet silné zuby, dásně, ale i srdce.
Autarky má unikátní hypo – alergení složení bez pšeničného lepku a soji, neobsahuje žádné konzervační látky ani barviva. Krmivo Autarky obsahuje přírodní antioxidanty, vitamín C, směs tokoferolů a extrakt rozmarýnu, který zajišťuje, že je jídlo vždy čersvé a chutné.

Je jasné, že chcete Vašeho psa zdravého, pohotového a inteligentního. Existují živiny, které tyto vlastnosti rozvíjejí již od začátku jeho psího života a dále je udržují, jak pes stárne. Krmivo Autarky je formulováno v souladu s touto ideou a jsou zde tedy tři produkty pro každé období psího života.

Puppy        -      Adult      -     Mature Lite

 DG DOGGEARje výhradním dovozcem krmiva AUTARKY !