Psí oblečky, obojky, vodítka  Pelíšky, strapečky, krmivo  Kloubní výžiy a léčivé olejíčky  

KONTAKTY

Ladislav Lacina - LAOK
Olšová 673
417 12 Proboštov
tel: +420 777 715 881
napište nám
Dodavatelé a výrobci:
všechny údaje viz.: KONTAKTY

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc Velice moc 42% Strašně moc Strašně moc 30% Nemnoho Nemnoho 15% Vůbec Vůbec 14%

Úvod »DG DogGear pro psy vše»OBOJKY A VODÍTKA » Kožené obojky se stuhou

Kožené obojky se stuhou

DG obojky se stuhou jistě podtrhnou originalitu a jedinečnost Vašeho chrta.
Pokud je některý vzor vyprodán, je většinou možnost obojek znovu vyrobit. Dotazy i ohledně výroby či jiné velikosti prosím směřujte na renata@dgdoggear.com, stejně tak v případě zájmu o střapečky k obojkům. Nezapomeňte upozornit, že přicházíte prostřednictvím E-shopu Adopce chrtů GACR. Vaše cena se tím nezmění, ale část ze zaplacené ceny půjde na pomoc týraným pejskům.

Vážení zákazníci,
v případě, že si kupujete obojek, kde je vlepována ozdoba/třáseň, mějte na paměti, že tento obojek je určen výhradně pro slavnostní účely, na výstavy atd., to znamená tam, kde je pes na vodítku a pod dozorem.
Při puštění psa na volno nemůžeme zaručit, že si pes někde ozdobu nezachytí / "nevyškubne" z obojku a neztratí ji, či mu ji neutrhne např. jiný pes při hře. Stejně tak se obojek s třásní nedoporučuje pro štěňata, která mají tendenci si třáseň uškubnout sama.
Za takto ztracené/vyškubnuté třásně nemůžeme brát žádnou odpovědnost!
Děkujeme za pochopení


Líbí se Vám nějaká stuha na DG original martingale obojku a chtěli byste ji mít i na koženém či chtěli byste na obojku jinou barvu svrchní nebo spodní kůže? Kontaktujte nás a budeme se snažit Vám vyhovět :-)