Psí oblečky, obojky, vodítka  Pelíšky, strapečky, krmivo  Kloubní výžiy a léčivé olejíčky  

KONTAKTY

Ladislav Lacina - LAOK
Olšová 673
417 12 Proboštov
tel: +420 777 715 881
napište nám
Dodavatelé a výrobci:
všechny údaje viz.: KONTAKTY

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc Velice moc 42% Strašně moc Strašně moc 30% Nemnoho Nemnoho 15% Vůbec Vůbec 14%

Úvod »DG DogGear pro psy vše » OBLEČKY PRO PSY

OBLEČKY PRO PSY

DG DogGearOriginální DG DogGear produkt. Speciálně navrženo pro chrty. Na vývoji spolupracovali odborníci z řad chovatelů, odborníků na zátěžové textilní materiály, team švadlen a designerů. Klademe důraz především na funkčnost oblečení, použité materiály, detaily a bezpečnost pejsků. Všechny oblečky jsou vyráběny ručně.

Funkčnost je zaručena precizně vypracovanými střihy, které především perfektně padnou, nebrání při běhu, neodírají chloupky u nohou a pejskovi nevadí při močení. Zapínání je variabilní na suché zipy (pro dlouhosrstá plemena nabízíme možnost druků) a pomocí gumiček na stahování perfektně natvarujete zadní část oblečku. Střihy nejsou od nikoho okopírované a jsou vyvinuty na základě rad veterinářů, chovatelů chrtů různých plemen a na základě testování.

Použité materiály byly pečlivě vybírány a spousta z nich má patentovaná vlákna renomovaných výrobců, které zaručují funkčnost materiálu a pocházejí výhradně z EU.

Detaily jsou zaručeny ve formě výšivky, tkané etikety, lemů okolo kapucek atd. Bezpečnost pejsků je dána především umístěním reflexních pásků, které zabezpečují lepší viditelnost psa ve tmě či při nepříznivém počasí.

Pro začátek jsme uvedli na trh vycházkovou kolekci, kde je kladen důraz především na to, aby obleček nikde nebránil psovi v přirozeném pohybu. Zahřívá především hřbet a hrudník zvířete, které obsahují nejméně tuku a nemají možnost se zahřát, na rozdíl od svalů zvířete.

Pokud dáváte přednost raději klasickému anglickému střihu, tak právě pro Vás jsou určeny Sport, Racing a Basic kolekce.

Bundy dovážené přímo z Anglie naleznete v English style collection (nejsou našimi original DG produkty) a na skladě jsou již nové modely!

Aktuální tabulka velikostí DG DogGear tabulky velikostí

Řadit podle 
Výrobce 

Příjemné tričko v reflexní barvě. od 340,- CZK
Bavlněné tričko Safety

naše cena 340 Kč

img