Psí oblečky, obojky, vodítka  Pelíšky, strapečky, krmivo  Kloubní výžiy a léčivé olejíčky  

KONTAKTY

Ladislav Lacina - LAOK
Olšová 673
417 12 Proboštov
tel: +420 777 715 881
napište nám
Dodavatelé a výrobci:
všechny údaje viz.: KONTAKTY

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc Velice moc 42% Strašně moc Strašně moc 30% Nemnoho Nemnoho 15% Vůbec Vůbec 14%

WIRELI vybavení Vašeho domova » JAK s námi nakupovat ? » Drátěný program do Vašeho domu
KATALOGY produktů pro Vaší domácnost

Katalog produktů 2010 je nejen nejucelenější obchodní nabídkou sortimentu drátěného programu vybaveného plnovýsuvy s tlumeným dovřením a řadou dalšího doplňkového sortimentu na trhu, ale také kvalitní pracovní pomůckou s řadou názorných a pro klienta inspirativních fotografií.

V katalogu naleznete řadu novinek, které Vám usnadní práci. Mezi novinkami jsou výrobky, které mají s uvedením našeho katalogu premiéru na našem trhu. Jedná se například o řadu nových kvalitních drátěných košů, které můžete alternativně a snadno použít pro několik typů tlumených plnovýsuvů (i s doživotní zárukou), patentované novinky v osvětlení LED, špičkové systémy pro osvětlení kanceláří a provozoven, nové typy hliníkových profilů, tlumené výsuvy pro dřevěné zásuvky.
Ke stažení

 • PDF  53,1 MB
 • PDF  24,6 MB
 • PDF    9,4 MB
 • PDF    2,8 MB
 • PDF    5,7 MB
 • PDF    7,6 MB

  PDF    571 KB

  PDF    479 KB
 • PDF    131 KB
 • PDF    1,3 MB

Tištěné katalogy žádejte na obchodním oddělení.
Výsuvné boxy s funkcí tichého a plynulého dovření umožňují zvýšení komfortu při skladování věcí ve všech prostorách bytu, zejména v kuchyni. Nabízejí širokou škálu použití a poskytují nové možnosti při ukládání věcí. Díky své konstrukci a variabilitě můžeme navrhnout jejich uspořádání přesně dle specifických požadavků domácnosti. Uskladnění ve výsuvných boxech skýtá ergonomické výhody a značně přispívá k usnadnění práce nejen v kuchyni. Prudké zavírání bylo dosud provázeno hlučným nárazem čela zásuvky na korpus a pohybem předmětů uložených v zásuvce. Výsuvné boxy s funkcí tichého a plynulého dovření zajišťují příjemný klid a slyšitelně zvyšují komfort bydlení.

Systém rozdělovníků a misek je vysoce jakostní a hodnotný systém vnitřního dělení z ušlechtilé oceli pro vnitřní prostor zásuvek. Velké množství kombinací v závislosti na šířce a hloubce zásuvky, umožňuje maximálně efektivní využití prostoru. Každý předmět má své vhodné a přehledné umístění, tím systém zajišťuje pořádek a přehled ve všech zásuvkách.
Ke stažení

 • PDF  11,2 MB
 • PDF   680 KB